Portfellow

Korduma kippuvad küsimused

Investeeringud ja hinnainfo

 • Milliseid investeeringuid saab Portfellowsse lisada

  Portfellowsse saab lisada kõiki investeeringuid. Suurem osa avalikult kaubeldavatest aktsiatest, fondidest, krüptorahadest ning Balti võlakirjadest on Portfellows otsingu kaudu leitavad. Juhul kui sa otsingu kaudu investeeringut ei leia või tegu ei ole avaliku investeeringuga, saad uue inveteeringu luua manuaalselt ning ise selle hinainfot uuendada.

  Lisaks eelnevale on Portfellows leitavad ka Eesti Pensionifondid ning enamik Funderbeami investeeringutest.

 • Mida teha kui ma ei leia investeeringut?

  Juhul kui tegu on börsil noteeritud aktsia, fondi, krüpto või Balti võlakirjaga, proovi seda otsida nime, sümboli või ISIN koodi järgi. Kui sa investeeringut ikka ei leia, siis saad selle luua käsitsi. Kui sa arvad, et investeering siiski peaks olema leitav, siis kirjuta [email protected].

  Uued aktsiad ja võlakirjad jõuavad otsingusse üldjuhul peale esimest kauplemispäeva.

 • Millal ja kui tihti uuendatakse investeeringute hindu

  Avalikult kaubeldavate investeeringute hindu uuendatakse korra ööpäevas, peale keskööd. Hinna puhul kasutatakse investeeringu sulgemishinda. Kasutaja enda loodud investeeringute puhul tuleb hind uuendada ise. Juhul kui kasutaja lisab hinna tänase kuupäevaga, siis Portfellow kasutab seda alles järgmisel päeval.

 • Kuidas ma saan importida ise tehtud CSV faili?

  Kui sa soovid ise oma CSV faili koostada, siis kasuta põhjaks Portfellow Google Sheets näidis faili. Pane tähele, et dividendide, intresside, valuutavahetuse puhul tuleb "Quantity" väljale lisada neto summa. Näiteks kui sulle laekus dividendi 100 € ja maksudena võeti kontolt maha 30 €, siis märgi "Quantity" tulbas 70 € ja "Tax" tulbas 30€.